Deze comfortabele 2-persoons kamer heeft uitstekende bedden, een bureau en een tv.
De badkamer
De badkamer is voorzien van een douche, een wastafel en een toilet.
Wandelen
Vanuit het hotel kunt u heerlijke wandelingen maken, door de bossen, over de Hondsrug, het Geopark enz. Verblijft u in ons hotel en wilt u meer informatie over leuke wandelpaden, vraag het ons gerust!
Rond Gieten is een prachtig netwerk van fietspaden in een bosrijke omgeving. Deze fietsroutes bevatten knooppunten en beborde routes. De fietsroutes zijn verkrijgbaar in het hotel. Vraag ons er gerust naar!
Geopark de Hondsrug vertelt het verhaal van wat natuur en mens er samen van gemaakt hebben. De expeditiegidsen zijn verkrijgbaar in het hotel, waarin u heel veel achtergrondinformatie kunt vinden.
Actuele en doorlopende activiteiten in de buurt. Breng eens een bezoek aan Drenthe de prachtige natuur, fietspaden, dorpjes of het nieuwe museum in Assen.